ثبت نام در ویکاما

 

 

 

    ثبت نام در ویکاما
 

 

 

.در قسمت بالای سایت و در سمت راست صفحه ، با کلیک کردن ماوس بر روی گزینه "وارد شوید/ ثبت نام" پنجره ای باز خواهد شد.

 

 

 

 

اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده و عضو سایت هستید. با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود وارد سایت شوید.

 

 

 

 

 

اگر عضو ویکاما نمی­باشید، با کلیک بر روی کاربر جدید که به رنگ آبی مشخص شده است می­توانید عملیات ثبت نام را شروع کنید. برای راحتی کاربران محترم ثبت نام در وب سایت ویکاما بسیار سریع و ساده طراحی شده است. با کلیک بر روی کاربر جدید وارد صفحه جدیدی خواهید شد.

 

 

 

 

در این صفحه چهار فیلد وجود دارد.

 

فیلد اول مربوط به ایمیل شما می­باشد. در وارد کردن ایمیل خود دقت لازم را انجام دهید زیرا ایمیل به عنوان نام کاربری شما ثبت خواهد شد. با یک ایمیل فقط میتوانید یکبار ثبت نام کنید.

فیلد دوم مربوط به شماره تلفن شما می­باشد. با خیال آسوده شماره موبایل خود را وارد کنید زیرا طبق قانون حریم خصوصی ، این اطلاعات به هیچ عنوان در اختیار افراد دیگر قرار نخواهد گرفت و ویکاما متعهد به حفظ آن می­باشد.

فیلد سوم و چهارم  مربوط به رمز عبور می­باشد. سعی کنید جهت امنیت پروفایل خود از رمز عبور مناسب استفاده کنید. پیشنهاد ما به شما استفاده از ترکیب اعداد و حروف می­باشد.

با کلیک روی دکمه عضویت، اگر با پیغام زیر مواجه شدید عملیات ثبت نام با موفقیت به پایان رسیده است.

 

 

 

 

 

 

 

    تکمیل اطلاعات پروفایل

 

 

 

 

بعد از کامل شدن ثبت نام و ورود به وبسایت، نام کاربری شما در قسمت بالا سمت راست دیده می­شود. با کلیک  بر روی نام کاربری خود، پنجره ای به شکل زیر باز خواهد شد.

 

 

 

 

با کلیک بر روی اکانت من امکان تکمیل و ویرایش پروفایل شما فراهم می­آید.  صفحه جدیدی باز خواهد شد که اطلاعات کلی کاربر در آن نمایش داده میشود. در سمت چپ صفحه سه گزینه وجود دارد.

 

 

 

 

با کلیک بر روی گزینه اول که ویرایش اطلاعات می­باشد شما می­توانید  اطلاعات تکمیلی که جهت انجام فرآیند خرید ضروری می باشد را  تکمیل کنید.  در تکمیل اطلاعات دقت لازم را مبذول فرمایید زیرا این اطلاعات شناسنامه شما در وبسایت می­باشد و لازمه استفاده از تمامی امکانات وبسایت ، علی الخصوص خرید می­باشد.

 

 

 

 

بعد از پر کردن فیلدها، با کلیک بر روی ویرایش، عملیات ویرایش به پایان می­رسد.

دومین گزینه موجود در سمت چپ، تغییر رمز عبور می­باشد، با کلیک بر روی این گزینه، صفحه ای جهت تغییر رمز عبور باز خواهد شد. در فیلد اول رمز عبور فعلی و در دو فیلد بعدی رمز عبوری که مد نظر می­باشد را وارد می­کنیم. با کلیک بر روی تغییر رمز عبور ، رمز جدید فعال خواهد شد.

 

 

 

سومین گزینه خروج می­باشد. با کلیک بر روی این گزینه از حساب کاربری خود خارج می­شوید.

 

از شما سپاسگزاریم. مراحل ثبت نام و تکمیل اطلاعات شما با موفقیت به پایان رسید.

 

Scroll