شیوه پرداخت

 

 

پرداخت آنلاین :

 

این شیوه پرداخت  معمولترین شیوه در خرید اینترنتی می­باشد. وبسایت ویکاما نیز این شیوه را به دلیل تسریع در فرآیند خرید پیشنهاد می­کند. کاربران محترم می­توانند با استفاده از تمامی کارتهای عضو شبکه شتاب و با داشتن اطلاعات زیر اقدام به پرداخت آنلاین وجه مورد نظر کنند. اطلاعانی که برای پرداخت انلاین مورد نیاز می­باشد.

 

شماره کارت: شماره 16 رقمی که بر روی تمامی کارت های بانکی درج شده است.

 

رمز دوم یا رمز خرید اینترنتی: رمز دوم با رمز اصلی کارت فرق می­کند .اصولا وقتی کارت بانکی صادر می­شود دارای رمز دوم نمی­باشد. با مراجعه به خودپرداز بانک صادر کننده کارت، می­توانید توسط خودپرداز برای خود رمز دوم تهیه کنید. به طور مثال کارت شما مربوط به بانک ملت می­باشد و شما رمز دوم کارت خود را ندارید. به خودپرداز بانک ملت مراجعه می­کنید. کارت خود را وارد و در قسمت رمز، درخواست رمز دوم می­کنید.

 

کد CVV2: یک عدد سه یا چهار رقمی است که شما هنگام پرداخت‌های اینترنتی باید آن را وارد کنید. این عدد معمولا روی کارت بانکی شما و یا پشت آن درج شده است. اگر کد cvv2 روی کارت بانکی شما نبود، می‌توانید به نزدیک ترین خودپرداز بانک صادرکننده‌ی کارت خود مراجعه کنید. با انتخاب عملیات رمز، و سپس تعیین و یا تغییر رمز دوم، شما می‌توانید برای کارت خود رمز دوم یا همان رمز اینترنتی تعیین کنید. بعد از این کار، دستگاه به شما یک رسید می‌دهد که کد cvv2 روی آن درج شده است.

 

تاریخ انقضا: عددی چهار رقمی است که بر روی کارت درج گردیده و نشان دهنده تاریخ انقضای کارت می باشد. اگر کارت شما دارای تاریخ انقضا نباشد ، جای ماه و سال به ترتیب 12 و 99 وارد کنید.

 

تصویر درگاه پرداخت بانکی ( به طور مثال بانک ملت):

 

 

 

Scroll