حفظ حریم خصوصی کاربران

 

 

    سیاست حفظ حریم خصوصی
 

 

ویکاما متعهد به آگاه نگه داشتن بازدیدکنندگان در ارتباط با نحوه گردآوری اطلاعات در وب سایت ما به آدرس www.wekama.com   است. با استفاده از این وب سایت، یا هنگام دریافت هرگونه محصول یا خدمات از طریق این وب سایت، شما موافقت خود را برای گردآوری و استفاده از اطلاعات مندرج در این سند مربوط به سیاست حفظ حریم خصوصی اعلام می کنید. ویکاما تنها مالک اطلاعات جمع آوری شده در این وبسایت است. ما این اطلاعات را به هیچ وجه، غیر از مواردی که در اینجا آورده شده نفروخته، اجاره نداده و به اشتراک نمی گذاریم. ویکاما در بخش ها و به روش های مختلف اطلاعات کاربرانش را جمع آوری می کند.

 

 

 

   اطلاعات گردآوری شده بوسیله ویکاما و نحوه استفاده از آن

 

 
 
 

به منظور ارائه محصولات و خدمات بهتر به شما، وب سایت ویکاما دو نوع اطلاعات را جمع آوری می کند: اطلاعات شخصی و اطلاعات غیر شخصی.

 

اطلاعات شخصی: به اطلاعاتی که در مورد هویت شخصی کاربر می­باشد، اطلاق می­گردد. این اطلاعات شامل نام ، آدرس، شماره تماس، آدرس ایمیل و اطلاعاتی که مربوط به تشخیص هویت کاربر است، می­باشد و برای انجام فرایند خرید و ارسال کالا ضروری می باشد. ویکاما این امکان را برای کاربران محترم فراهم می آورد که در صورت عدم تمایل به پر کردن اطلاعات شخصی ، بتوانند از کلیه قسمت های وبسایت بازدید فرمایند. برای استفاده از تمام امکانات و سرویس های وبسایت و به خصوص فرآیند خرید در ویکاما، کاربر باید اطلاعات شخصی خود مانند ، نام ، تلفن ، آدرس، کد پستی و ........ را ارائه دهد. این اطلاعات صرفاً بابت قرار گرفتن فرآیندها در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران می­باشد. وب‌سایت ویکاما طبق قوانین حفظ حریم خصوصی متعهد می‌شود که اطلاعات شما کاربران محترم را با استفاده از تمام امکانات و منابع خود محافظت نماید و به هیچ‌عنوان این اطلاعات را در اختیار موسسات و سازمان‌های دیگر به منظور تبلیغات یا خدمات دیگر ارایه ندهد.

 

اطلاعات غیر شخصی: اطلاعاتی همچون دفعات بازدید، مدت زمان بازدید،‌ نسخه‌ی مرورگر و بسیاری اطلاعات فنی دیگر تنها به منظور بهبود بخشیدن به خدمات، استفاده خواهند شد و ارتباطی با اطلاعات شخصی فرد نخواهد داشت.


 

 

 
 
   کوکی چیست و چه کاربردی دارد؟


 

کوکی‌ها (Cookies) داده‌های کوچک متنی هستند (و نه چیز دیگر!) که وبسایت‌ها هنگام مرور، بر روی مرورگر کاربر ذخیره کرده، معمولاً محتوی آن‌ها رشته‌هایی در رابطه با شماره شناسایی کاربران است. این داده‌ها به صورت متن ساده (Text) ذخیره شده و خطرناک نیستند؛ چون مکانیزم آن‌ها فقط برای حفظ و خواندن داده‌های متنی طراحی شده است که قابل دسترسی از طریق سایت‌ها یا از طریق خود کاربراند بنابراین کوکی نمی‌تواند حاوی ویروس یا بدافزار دیگری باشد. کوکی‌ها اغلب دارای تاریخ انقضاء هستند که از طرف سرور تعیین می‌شوند و در زمان مشخص شده، مرورگر آن‌ها را پاک می‌کند؛ بنابراین کوکی‌ها اغلب حالت موقتی دارند.

 

مهمترین هدف استفاده از کوکی‌ها شناسایی کردن کاربران توسط وبسایت‌ها است؛ برای مثال زمانی که شما در وبسایتی به حساب کاربری خود وارد می‌شوید، وبسایت درخواست ذخیره کردن کوکی یا کوکی‌هایی را به مرورگر شما ارسال می‌کند. به واسطه این کوکی‌ها، زمانی که کاربر دوباره به آن وبسایت مراجعه می‌کند، نیازی به ورود مجدد ندارد. این عمل تا زمانی ک&#1607#1607; تاریخ انقضای کوکی فرا نرسد یا به صورت خودکار یا دستی حذف نشود انجام می‌پذیرد. بیشتر مرورگر های وب به صورت پیش فرض کوکی ها را می پذیرند. شما می توانید به مرورگر وب خود دستور دهید که به هنگام دریافت کوکی به شما اطلاع دهد و این اجازه را بدهد که آن را پذیرفته یا رد کنید. برای بعضی از امکانات ویکاما پذیرفته شدن کوکی ها اجباری است. کاربرانی که کوکی ها را رد کنند نمی توانند از آن امکانات استفاده کنند. شما می توانید تنظیمات مرورگرتان را به نحوی تنظیم کنید که کوکی ها را نپذیرد، اما این کار باعث می شود استفاده شما از سایت با محدودیت هایی مواجه شود. خواهش ما از شما این است که به ما اعتماد کنید و با خیالی آسوده از این که کوکی ها شامل هیچ گونه استفاده از اطلاعات شخصی شما نمی شود و همچنین هیچ ویروسی کامپیوتر شما را تهدید نخواهد کرد، آن ها را فعال کنید.

 

ویکاما در حفظ این گونه اطلاعات نیز متعهد است و این اطلاعات به هیچ عنوان به سازمان‌های دیگر فروخته یا ارایه نخواهد شد و تنها به عنوان بهینه‌سازی همین وب‌سایت استفاده خواهد شد.

 

 

 

 

Scroll